Úprava vody pro celou nemovitost

Filtr na mechanické nečistoty     

Filtr určený pro zachytávání mechanických nečistot - písek, hlína, rez, jehličí atd. Vhodný pro studniční vodu, montuje se na přívodní potrubí v domě- 3/4 nebo 1 coul napojení. Materiály z tvrzeného plastu, průhledná dóza, hrubý závit pro jednoduché rozmontování. Vnitřní vložka je o prostupnosti 5-50mikronů a je omyvatelná. Součástí balení je držák na stěnu a povolovací klíč.

Filtr s aktivním uhlím

Látka AKTIVNÍ UHLÍ zlepšuje chuťovou stopu vody a pohlcuje nežádoucí zápach plísní, hniloby, chloru apod. Náplň s aktivním uhlím také odstraňuje zákal a dělá vodu čiřejší. Další pozitivní vlastností je snížení tvrdosti vody, čímž je také šetrnější k pokožce, sanitě a veškerým kovovým povrchům.

Vhodný pro studniční i řadovou vodu, montuje se na přívodní potrubí v domě- 3/4 nebo 1 coul napojení. Materiály z tvrzeného plastu, průhledná dóza, hrubý závit pro jednoduché rozmontování. Součástí balení je držák na stěnu a povolovací klíč.

Filtr na myčku a pračku

Ideální varianta lokálního řešení pro odstranění vodního kamene. Filtr je vhodný pro ochranu myčky a pračky. Obsahuje krystalickou, čirou látku polyfosfát, která se postupně vyplavuje do vody a snižuje usazování vodního kamene ve spotřebiči.

Filtr se jednoduše namontuje mezi připojovací vodní ventil a hadici spotřebiče. Náplň dosypává po odšroubování průhledné nádobky (průměrná spotřeba 2-4 náplně za rok- závisí na kvalitě a průtoku vody).

Max. tlak 8barů , teplota : 0-30°C

Komplexní centrální úprava

Pomocí vhodných zařízení a sestav filtrů jsme schopni vyčistit vodu pro celou nemovitost, ať se jedná o rodinný dům, panelák, firmu, HORECA nebo průmyslové haly. Centrální úpravou vody ochráníme celý objekt proti ŽELEZU, MANGANU, TVRDOSTI, DUSIČNANŮM, CHLÓRU, BAKTERIÍM a dalším nežádoucím látkám ve vodě.

Čistá vody je důležitá s ohledem na lidské zdraví, ale také pro spotřebiče, kotle, boilery , topný systém a mnoho jiných zařízení.

Zařízení pro centrální úpravu vody sestavujeme vždy individuálně, na základě aktuálního rozboru vody a parametrů objektu. Nezávazně vám připravíme návrh řešení vč. cenové nabídky a termínu možného dodání a instalace zařízení.

Instalace se provádí na přívodní potrubí v technické místnosti, sklepě, kotelně apod.