FILTRY PRO DOMÁCNOST

Poskytujeme širokou škálu filtrů a filtračních zařízení pro každý dům, ke zlepšení životního komfortu.

Naše produkty umí ochránit vaše spotřebiče, ale také vaše zdraví.


Filtr na mechanické nečistoty 50micron 

Filtr určený pro zachytávání mechanických nečistot - písek, hlína, rez, jehličí atd.

Vhodný pro studniční vodu, montuje se na přívodní potrubí v domě- 1 coul napojení. Materiály z tvrzeného plastu, průhledná dóza, hrubý závit pro jednoduché rozmontování, 1 coulové napojení. Vnitřní vložka je o prostupnosti 50mikronů a je omyvatelná. Celý filtr je kompatibilní pro více druhů vložek (různé hustoty - 5-100mikronů) a také s filtrační náplní (např. siliphos proti usazování vodního kamene, Carbon pro odstranění zápachu a zlepšení chuti). Součástí balení je držák na stěnu a povolovací klíč.

SILIPHOS - proti usazování vodního kamene

Siliphos je čirá, sklovitá látka složená z polyfosforečnanů a křemičitanů v kuličkové podobě s omezenou rozpustností. Filtr se Siliphos náplní se montuje na přívod vody do nemovitosti. Průtokem vody se látka postupně vyplavuje a vytváří na všech površích mikrofilm, který zabraňuje vodnímu kameni a korozi usazování. Siliphos nemá pouze protektivní účinek, ale také aktivní, kdy rozpustí již existující usazeniny vodního kamene a vyčistí kovový povrch a prodlouží životnost spotřebičů - vodovodní baterie, sprchové hlavice, rozvody vody, topné spirály u pračky, myčky, bojleru, konvice apod. V případě měkké vody zabraňuje přístupu kyslíku a tím zastavuje korozi. Jeho účinnost je velice dobře viditelná také na keramické dlažbě a na sklech ve sprchových koutech.

Max. tlak- 6barů

Max. teplota vody- 40°C

Průtok- 1-1,5m3/h

Životnost náplně- cca 300m3 - závisí na kvalitě a teplotě vstupní vody.

Siliphos je vhodný pro pitnou vodu a jeho používání je odsouhlaseno Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Filtr na myčku a pračku

Ideální varianta lokálního řešení pro odstranění vodního kamene. Filtr je vhodný pro ochranu myčky a pračky. Obsahuje krystalickou, čirou látku polyfosfát, která se postupně vyplavuje do vody a snižuje usazování vodního kamene ve spotřebiči.

Filtr se jednoduše namontuje mezi připojovací vodní ventil a hadici spotřebiče. Náplň se jednoduše dosype po odšroubování průhledné nádobky (průměrná spotřeba 2 náplně za rok- závisí na kvalitě a průtoku vody).

Max. tlak 8barů , teplota : 0-30°C

Filtr na sprchu

Filtr určený pro sprchu odstraňuje z vody chlór, zápach po chlóru a další chemické látky podobného charakteru.
Poskytne tak maximální pohodlí a péči o pokožku při každodenní sprše a zanechá pokožku měkčí, než kdykoli předtím.

Filtr se jednoduše montuje mezi baterii a hadici od sprchy nebo na sprchovací hlavici.
Filtr obsahuje filtrační vložku s Carbonovou náplní(aktivní uhlí), přes kterou se protékající voda zbavuje chemických, nežádoucích látek. Náplň je jednoduše vyměnitelná (spotřeba 1-2 náplně ročně-závisí na průtoku a kvalitě vody).

VODA NA PITÍ A VAŘENÍ: 

ÚPRAVNA VODY SL200

Úpravna vody modelové řady SL200 je jedno z nejúčinnějších řešení pro čištění vody určené ke konzumaci, které současný trh nabízí. S ohledem na snižující se kvalitu vody z přírodních zdrojů i vody řadové je potřeba věnovat pozornost tomu, co do svého těla dodáváme. Stejně jako si hlídáme kvalitu potravin, můžeme hlídat i kvalitu vody určené k pití. Úpravna vody je fyzikálním systémem, který nepracuje na bázi chemických látek. Zařízení produkuje vysoce kvalitní pitnou vodu.  Správným používáním tohoto zařízení získáte jistotu kvalitní pitné vody, která je určená pro zajištění pitného režimu pro celou Vaši domácnost.

Úpravna vody je sestavena z 6ti stupňů čištění, díky kterým je daná voda oproštěna od nežádoucích látek, zápachů a pachutí.

Sestava filtračních vložek je složena z:

 • Sediment 5micron filtr - odstranění mechanických nečistot (písek, rez, jíl, usazeniny atd.)
 • Carbon filtr (GAC) - obsahuje aktivní uhlí, které na sebe váže látky nesoucí nežádoucí pachy a chutě a stopy po chloru.
 • Carbon filtr (BLOCK) - zde je obsaženo aktivní uhlí z kokosových skořápek, díky kterému se redukují organické sloučeniny ve vodě, trihalometany aj.
 • Osmotická membrána - tento stupeň čištění odstraní z vody drtivou většinu solí, dusičnanů, pesticidů, těžké kovy a jiné nežádoucí látky. V této fázi se dělí voda na koncentrát a permeát. Koncentrát obsahuje všechny nežádoucí látky a odtéká do odpadu. Permeát je voda oproštěná od nežádoucích rozpuštěných látek připravená pro další filtraci.
 • Post Carbon filtr- filtrační vložka, díky které je upravená voda obohacena o minerální stopu, o jedinečnou chuť a vůni.
 • UV sterilizátor (lampa) - voda zde protéká pod zářením UV zářivky, která slouží jako celková bakteriologická ochrana a hubí všechny živé organismy ve vodě.

Zařízení se montuje nejčastěji do kuchyňské linky, ale také do koupelny, do špajzu atd.-> Vždy je potřeba přívod vody + odpad + el. 230V

Technické parametry :

 • rozměry šířka-délka-výška (cm) : 25 - 39 - 43
 • produkce vody za den až 180 litrů
 • účinnost membrány : 95-99%
 • teplota vstupní vody od do stupně Celsia : +2 až + 38
 • vstupní tlak vody od do v Barech : 1 až 2,5
 • váha v kilogramech : 9
 • elektrické napájení :240V AC 50 Hz/24V DC
 • certifikace bezpečnosti elektrického zdroje CE
 • maximální spotřeba Wattů : 29
 • objem zásobníku v litrech : 10
 • množství vody k okamžitému odběru v litrech : 7
 • senzor kontroly kvality vody : ANO
 • senzor přetečení : ANO
 • systém samo-proplachu membrány : ANO
 • UV lampa : ANO

NAPIŠTE NÁM PRO BLIŽŠÍ INFORMACE:

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.